Cloud aplikace

Na portálu Smart4House (https://portal.smart4house.net ) máte možnost si prohlížet historii stavů vašich senzorů a wifi relé.

Nově je zde možnost si ostatní senzory propojit s relé do podmínek a dle výsledků vyhodnocení měnit stav spínání relé. Tato nadstavba vám umožní maximálně využít potenciál čidel Smart4House a rozšířit jejich funkčnost.

Podmínky je snadné skládat do řetězců, kdy mohu vyhodnocovat jeden stav nebo více současných stavů a teprve po jejich splnění provést sepnutí relé. Jednotlivá zařízení Smart4House přidáte do seznamu na portálu dle MAC adresy a názvu zařízení, které používáte v aplikaci. Následně již pouze vybíráte jednotlivé kombinace a podmínky pro zvolená čidla.

Momentálně jsou dostupné podmínky IF, THEN a AND, již brzy budou přibývat další typy různých podmínek (čas, východ a západ slunce atp.).

V dohledné době pro vás také připravíme DEMO přístup, aby jste si snadnost zadávání mohli sami vyzkoušet.

Příklad využití: WiFi Čidlo detekce vody v suterénu domu hlídá únik vody. WiFi relé je zapojené na čerpadlo pro odčerpávání. Na portále Smart4House tyto dvě zařízení jednoduše přidáme do seznamu zařízení a vytvoříme podmínku: „Když je sonda Čidla detekce vody zaplavena, tj. stav přejde do stavu „Zaplaveno“, tak přepni WiFi relé do stavu ON (čili zapnout).

s4h-logo-1
novinka-1
20.05.2016
Byl zahájen předprodej nového výrobku S4H-TMC-00. Teploměr s rozšířeným rozsahem, novou aplikací a odděleným cloudem určený především pro aplikace s potřebou záznamu a vyhodnocení zaznamenaných dat.
novinka-1
01.05.2016
Rodina našich výrobků dostává úplně nový rozměr. Byl spuštěn portál s aplikací IF-THEN, který vám umožní vytvořit si jednoduché podmínky a na jejich základě vytvářet interakci mezi čidly a wifi-relé,
novinka-1
21.07.2015
Ve spolupráci s mySCADA Technologies jsme vytvořili možnost komunikačního napojení z rodiny S4H ve vizualizačním systému mySCADA.Více »
novinka-1
15.12.2014
Přinášíme Vám novou technologii LED žárovek.